O Mnie

Art Line Studio” to połączenie pasji i wiedzy, wieloletniego doświadczenia oraz przyjaznej dla klienta atmosfery. Studio istnieje od 2003 roku.

Salon kosmetyczny „Art Line Studio” to przestrzeń w której dbamy o Twój dobry nastrój a przede wszystkim dokładamy wszelkich starań aby sprostać Twoim wymaganiom i oczekiwaniom. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, wykonywane u Nas zabiegi są staranne i precyzyjne, skrojone na miarę Twoich potrzeb. Poddając się zabiegom z zakresu makijażu permanentnego, kosmetyki pielęgnacyjnej twarzy czy stylizacji paznokci, poprawiamy nie tylko Twój wygląd, ale również samopoczucie, dodając Ci blasku oraz pewności siebie. O najwyższą jakość oferowanych Tobie usług dbają trzy wspaniałe kobiety,

Monika Gorgoń – dyplomowana kosmetyczka i linergistka, zarazem właścicielka salonu, pomysłowa i jeszcze bardziej otwarta na nowe pomysły, o sercu tak wielkim że aż dziw iż mieści się ono w tak filigranowej posturze.

Aleksandra Terepka – dyplomowana kosmetyczka z fantastycznym poczuciem humoru i niezwykle pogodnym uśmiechu.

Miszel Piątek - linergistka, kosmetyczka, bardzo utalentowana dziewczyna. Osoba wybitnie zdolna, pomimo młodego wieku posiada duże doświadczenie w zawodzie.

Studio istnieje od 2003 roku i mieści się w Olkuszu na ulicy Chopina 3 – Gabinet połączony z Jaskinią Solna – Solaną, oraz Studiem tatuażu Art Line